Ana sayfa

Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.

Şirket profili

QYC Profesyonel Ses Ar-Ge, üretim, satış ve servis ile ses takviye ürünleri üretim kuruluştur. Geçtiğimiz yıllarda QYC, dünya çapındaki müşterilerine yüksek kaliteli profesyonel ses ekipmanları sağlamış ve mükemmel performans, tutarlı yüksek kalite ve kusursuz hizmet için tanınırlıklar elde etmiştir.

Ana Ürün : Profesyonel Amplifikatör, Aktif Amplifikatör Modülü, Line Array System, Profesyonel Hoparlör, Profesyonel Periferik. “OEM” ve “ODM” siparişlerini de kabul ediyoruz.

İş Fikirleri : Kalite Öncelikli, Tutarlı İnovasyon, Müşteri-İlk, Prestij-İlk.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
QYC, Çin'deki diğer şirketler arasında üst düzey bir marka oluşturdu. Ürünlerimiz için tasarım ve teknolojimizi geliştirmemize asla son vermeyiz, son on yılda müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve daha uygun fiyatı alırız.

QYC ekibi, hevesli bir satış departmanından, deneyimli bir Ar-Ge departmanından ve özel bir üretim departmanından oluşmaktadır.

Biz çalışkan ekibin bir ekibi ve QYC üzerinde ortalama 6 yıldır sadakati çalışan bir ekibiz , ürünlerimizin kalitesini ve satış sonrası memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizi memnun etmek için birlikte çalışıyoruz .

Pro ses alanında 10 yıllık bir fabrika olarak, malzeme tedarikçilerimiz arasında çok iyi bir finansal ve kredi itibarı var, bu nedenle de öncelikli olarak malzeme temin etmekteyiz, bu sayede ürünlerimizin kalitesini ve üretim süremizi kısaltmaktadır.

QYC Pro Ses Endüstrisine kesin hizmet vermeyi amaçlamaktadır. En iyi hizmet ve büyük ürün portföyünün bir kombinasyonu ile, Pro Audio'nun her şey için gerçekten 'tek noktadan alışveriş' olabiliriz.

Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : QYC

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 50% - 60%