Ana sayfa

Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Müşteri yorumları
Evi Kayalar! Mükemmel Bas ile Başar Ses ve Berraklık !!!!

—— Adamaris

İnanılmaz ses ve çok yönlülük! Büyüklüğü için gerçekten bir alanı doldurabilir. Neredeyse ne kadar hacim ve düşük uç üretebileceği korkutucu!

—— Radburt

Bu birime bayıldım. Harika ses, kolay taşıma, kurulum, arıza. Şimdi DJ işim için bunlardan dört tanesine sahibim.

—— Xandra

Benim için uygun değildi. Kullanımı kolay olmayan ve kullanımda ayarlanması zor kontroller. İşitme cihazlarım var.

—— Eadelmarr

Mükemmel! Çok teşekkür ederim. Ürünlerinizi seviyoruz. Bunlar en yüksek kalitedir ve sizlerle uzun bir ilişkiye değer verir. Her zaman çok iyi iş çıkardın!

—— Eadmund

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  QYC Pro Audio , tek bir entegre işletmede profesyonel ses sistemleri araştırma ve geliştirme, üretim, satış, kurulum, devreye alma ve hizmet alanlarında uzmanlaşmış bir şirkettir.


  QYC Pro Ses 2015, ürünlerin pazar rekabet gücünü artırmak için, müşterilerimize daha iyi hizmet, orijinal ürün tanıtım geliştirme modelini değiştirmek için hazine, kaynakların yeniden entegrasyonu, şirketin genel platform güç amplifikatörü ve önceden oluşturulmuş iş yerçekimi merkezi. Amplifikatör kalbi "AC adaptörleri" sayesinde, transformatörler dikkatlice düzenlenmiş, tüm hazine amplifikatörlerinin motive olmasını sağladı; Kardeşler ile bağlantı, kaynak paylaşımı, böylece ses sistemi daha basit ve makul, hızlı, müşteri sıkıntı seçimi ile değiştirerek; Şirket ayrıca, teknik danışmanımız olarak eski X3 / X5 Baş Mühendisi Bay Wu Dan'ı davet etti ve daha güçlü bir ön ürün olan M5'i getirdi.


  Kuruluşundan itibaren tüm hazineler, müşterilere yenilikçi teknolojiler ve ürünler sunmak olmuştur. Şirket sıkı kalite yönetim sistemi kurmuştur, her ürünün geliştirilmesi, bileşen testi, yarı test, devre tasarımından ürün testi, parça seçimi, fonksiyonel çalışma, kalpteki her adım için kapsamlı ve ayrıntılı bir değerlendirme yapacaktır Her müşterinin tüm hazineleri seçmesini sağlamak için ürünlerin kaliteli ürünler olmasını sağlayın. Şimdiye kadarki tüm hazine hazinesi, şirketin Kuzey Amerika, Japonya, Hong Kong, Tayvan ve diğer düzinelerce ve yüzlerce aracı ve distribütör distribütörü ile iyi bir işbirliği ilişkileri var. Şirket, OEM, ODE yoluyla yakın bir ortaklık kurmak için yerli ve uluslararası tanınmış ses şirketlerini yönetmektedir.

  Geliştirme Vizyonu

  Tüm Elektroniklerin herkesin talep ettiği görsel-işitsel talebi sağlamasına izin verin

  Hedefimiz
  QYC, ses endüstrisinde lider olmayı ve müşteriler, çalışanlar ve hissedarlar için maksimum değer yaratmayı hedeflemektedir .

  Degerlerimiz
  Yenilikçi öğrenme hizmeti bütünlüğü

 • OEM / ODM

  QYC Pro Audio , OEM hizmetlerini feryat olarak kabul eder:


  1. ürün üzerinde logo yazdırabilirsiniz.


  2. örnek göre üretebilir.


  Malzeme ve renk 3.Complete seçimi.


  4. OEM üretimini yapmak.

  5. müşteri tasarım kendi kalıp ve tasarım sadece müşteri tutmak

 • Ar-Ge
  QYC Ar-Ge ekibi her gün ürün numunelerini test ediyor

İletişim bilgileri
Guangzhou DUBAO Electronics Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Kevin

Tel: 86-185-6509-4778

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)